Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ewa Farna navštíví s koncertním turné Polsko a Slovensko                                  Kromě šesti koncertů v České republice navštíví zpěvačka Ewa Farna se svým turné s názvem Buď virtuální i Polsko a Slovensko. Informovala o tom na pondělní tiskové konferenci manažerka zpěvačky Michaela Kocourová.

Turné odstartuje 3. listopadu v brněnské hale Vodová a dále bude pokračovat v Pardubicích, Liberci, Zlíně, Opavě a v Praze. "Na podzim Ewa odjede šest koncertů v Česku. Bude koncertovat spíše v menších halách a na jaře bude se svou šňůrou pokračovat na Slovensku a do Polska," řekla Kocourová. Zároveň podotkla, že podle kladných ohlasů na turné bude na jaře pravděpodobně přidáno několik dalších termínů v České republice.

Během turné představí Farna svoji aktuální desku Virtuální a pro své fanoušky si přichystala soutěž, jejíž pravidla budou uvedena od 21. září na jejích oficiálních webových stránkách.

"Na turné se moc těším. Zatím je všechno v jednání, jediné, co mohu prozradit je, že si s sebou povezu několik kostýmu. Budu se během show několikrát převlékat a to mě na tom baví. Nikdy nevíte, jestli to stihnete na čas," řekla agentuře Mediafax Farna. Na turné ji doprovodí několikačlenný tým. "Pojede se mnou možná až 100 lidí, ale mezi ty hlavní patří samozřejmě moje čtyřčlenná kapela, manažerka, táta a Lešek Wronka z vydavatelství," dodala zpěvačka.

Vstupenky na turné jsou k dispozici v předprodeji sítí Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal v ceně od 190 do 300 korun.

Česká zpěvačka polské národnosti Ewa Farna vydala svou debutovou desku Měls mě vůbec rád spolu se stejnojmenným hitem v roce 2006. Za toto album obdržela řadu ocenění včetně platinové desky za prodej více než 20 tisíc nosičů a získala titul Objev roku Českého slavíka v roce 2006. O rok později vydala své druhé sólové album Ticho a uspořádala první koncertní turné po České republice, v rámci kterého navštívila celkem 18 měst.